Alessandra Martines

8,2
221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessandra Martines

Pamiętam ją z filmu Fantaghiro.... Cudowna kreacja i niezwykła postać. Serial oglądałam jak byłam dzieckiem i bardzo mi się podobał. Szkoda, że tak niedoceniona jest przez wszystkich. Chętnie bym jeszcze raz obejrzała perypetie pięknej Fantaghiro :)

Kalakirya

Też uważam ją za piękną. Nigdy nie zapomnę Fantaghiro:) Baśń mojego dzieciństwa, ogromny sentyment:)

Kalakirya

Ojjjj tak tak :) Piękna to była baśń :) A role męskie równie cudowne ;) Wzdychałam do Kima Rossi'ego Stuart'a który odgrywał rolę Romualda :D oraz do Nicholas'a Rogers'a, który wcielił się w Tarabasa :D

Kalakirya

oj, tak - piekna dziewczyna i sentyment do ww baśni...;) Alessandra M. to obok Jennifer Connelly, Brooke Sields, Cindy Crawford i Tatjany Samojłowej to jedna z moich ekranowych zauroczeń ;); J.K. po obejrzeniu "Labiryntu" w kinie, Brookie po "Błękitnej lagunie", C.K. z pism i Tatjana z najpiekniejszego filmu o miłości - "Lecą żurawie".

Kalakirya

Ja też wzdychalam :D

Chętnie obejrzałabym sobie jeszcze raz Fantaghiro, albo jakąs inną włoską baśń w tym stylu... ;)

Doris_8

"Pierścień Smoka" polecam :)

Doris_8

Powiem że dziwię się decyzji TVP 1 że nie przypomina tej produkcji, skoro emitował a późnię przypomniał też inne Włoskie produkcjie - ''Dama w czarnym welonie '', a nawet włosko-hiszpański miniserial ''Piękna i bestia'' .

Kalakirya

Fantaghiro oglądałam niedawno (3 części na razie). Film świetny, bardzo mi się spodobał, a co do pani Alessandry to jedna z najładniejszych kobiet jakie widziałam. Śliczna. :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones