PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4106}
6,7 454
oceny
6,7 10 1 454
Moja piękna teściowa
powrót do forum filmu Moja piękna teściowa

POSZUKUJĘ TEGO FILMU

ocenił(a) film na 7

jeśli ktoś ma proszę o kontakt odkupię albo wymienię się kamarza@interia.pl

ocenił(a) film na 6
kamarza

Również poszukuję tego filmu, kontakt: mili005 @poczta.onet.pl
Proszę o pomoc :)

qmili

Ja również :)jak widać film jest trudny do zdobycia więc jeśli ktoś posiada to byłabym wdzięczna kama60@op.pl

Kamila_24

Cześć. Mam film ale w oryginalnej wersji językowej, bez napisów. Tak, czy siak, boski ;).

grembla

Jest nikła szansa żebyś mogła przesłać mi ten film?? O ile masz go na komputerze?

ocenił(a) film na 6
grembla

Wersja językowa to akurat mały problem ;) Kupiłeś we Francji? eBay?

ocenił(a) film na 7
grembla

a czy jest szansa żebyś zgrała mi tam bez róznicy czy z napisami czy bez bardzo prosżę o maila w tej sprawie kamarza@interia.pl juz kilka lat poszukuję tego.......

kamarza

Ja także kama60@op.pl :)


:) :) :) :) :)

ocenił(a) film na 6
Kamila_24

Także proszę o kontakt: turmalina@onet.eu

ocenił(a) film na 7
qmili

jesli ta osoba nie zaznaczyla zeby obserwowac temat to pewnie nawet nie wie ze sa odpowiedzi i się nie skontaktuje :-(...........

kamarza

Błagam jedyna osoba,która powiedziała,że ma ten film nie daje znaku życia :/

ocenił(a) film na 7
Kamila_24

A tu nie ma jej maila nigdzie jestem zdesperowana .....................:-(

kamarza

Ja jak dostałam emaila o odpowiedzi to zobaczyłam światełko nadziei na obejrzenie tego filmu. A teraz ;/

ocenił(a) film na 7
Kamila_24

A moze ktos sobie zazartowal :-(, choc calyczas nadzieje mam, raz kiedys ogladalam ten film kilka lat temu na ale kino i dlaczego w polsce takich filmów nie wydaja na dvd.........

kamarza

Nikt nie zażartował. Bywam zajęta pracą ku mojemu wielkiemu ubolewaniu. Mam film na płytce , mogę mieć na kompie, żaden problem. Oczekuję gotowych rozwiązań, bo się na tym kompletnie nie znam. Krótko mówiąc, gdzie i jak, bo co , to już wiem. A film jest ściągnięty z neta już jakiś czas temu , ale skąd i jak nie pamiętam.

ocenił(a) film na 7
grembla

A czy jest możliwość zeby pani przegrała go na płytkę i wysłała nie wiem na przykład w ramach wymiany ja przegram pani jakiś inny film lub poprostu zapłacę przelewem bankowym, albo jesli pani woli proszę wysłać za pobraniem, jesli mozna to proszę o kontakt mailowy bo tutaj na forum nie chciałabym dogadywac się co do adresów itp, jesli oczywiście pani się zgodzi.

kamarza@interia.pl

Pozdrawiam
I dziękuję za odpowiedź

kamarza

Ja bardzo prosiłabym o zgranie na płytkę i wysłanie za pobraniem. Byłabym wdzięczna gdyby napisała pani do mnie na e-mail kama60@op.pl a ja podam pani adres :)

użytkownik usunięty
Kamila_24

ja to bym proponowała poszukać w internecie, a nie jęczeć

http://www.filestube.com/f489fb9a0f25825803ea/details.html

ocenił(a) film na 6

Dziękuję Ci, za pomoc. Nikt tu nie jęczy akurat Tobie, więc ten niezbyt miły ton nie był konieczny, niemniej jednak cieszę się, że chciałaś pomóc ;). Mam tylko pytanie, ściągałaś film z tej strony i masz pewność, że to nie jest coś innego? Pytam dla innych i z ciekawości, bo sama już film mam.

A ma ktoś może polskie lub angielskie napisy do tego filmu pod ręką?

ocenił(a) film na 10
kamarza

Jestem w posiadaniu tego filmu z lektorem, (bo na pewnym portalu mam w oryginale), kurcze tylko nie mogę go jakoś przegrać na płytę CD, chyba, że na pendrive... Jak ktoś zainteresowany pisać na: anialek123@poczta.onet.pl Pozdrawiam:) A tak na marginesie film bardzo fajny, ścieżka dźwiękowa boska i Deneuve fantastyczna!

ocenił(a) film na 6
kamarza

na YT wersja z lektorem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones