PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190608}

D'Artagnan i trzej muszkieterowie

D'Artagnan et les trois mousquetaires
6,3 885
ocen
6,3 10 1 885
D'Artagnan i trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu D'Artagnan i trzej muszkieterowie

czy ktos moglby mi opisac ostatnie 10 minut 2 odcinka?:D bo przegapilam i nie wiem jak serial sie skonczyl;)

ocenił(a) film na 8
KaWa_4

Film skończył się tak samo jak książka czyli wyrokiem śmierci na Milady de Winter.

ocenił(a) film na 4
tekken2

Z małym dodatkiem^^ Akurat scena śmierci była jedyną dobrą w filmie, klimat bił strumieniami, a ostatnie ujęcie
SPOILER ALERT!
pokazywało odjeżdżających muszkieterów, po czym widok na wodę, a w niej twarz martwego kata... Mimo że bzdura wierutna, robiło wrażenie^^

ocenił(a) film na 10
alos10

Prawda, co oznacza, że Milady prawdopodobnie znów uszła z życiem :)

mionka94

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones