PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774607}

Boskie trio

CoeXister
5,3 426
ocen
5,3 10 1 426
Boskie trio
powrót do forum filmu Boskie trio

Absolutnie nie sugerować się tak niską oceną na filmweb! Ja sięgnąłem po ten film zupełnie w ciemno,a tu taka petarda - kawałek świetnej i niegłupiej zarazem komedii.Można opowiedzieć o tolerancji w przystępny sposób,bez moralizatorstwa? - można! Można się pośmiać z różnych religii bez chamstwa i prostactwa? - można! Ja się na tym filmie bawiłem świetnie od pierwszych do ostatnich scen.Obraz ten ma fajny niepoprawny politycznie humor,co mi bardzo odpowiadało,są miłe i sympatyczne postaci z krwi i kości,na czele z rewelacyjnymi Sabriną i Moncefem(naprawdę super role zapadające w pamięć),oraz jest mnóstwo scen,kiedy przepona mocno pracuje - moje ulubione to casting,holocaust żółwi,rabin na koksie,a wszystkie przebija wywiad w radio.Czego chcieć więcej od komedii? Szczerze polecam.

kleju30

Petarda? To coś nie przypomina komedii ani przez moment, można zrobić komedie z przesłaniem,sensem,tutaj brakuje wszystkiego

kleju30

Mała poprawka po 45 min film się rozkręcił nachylenia ze można 6 mu wystawić ale na 9 nie zasługuje bo pierwsza połowa nudna.

kleju30

Żenujący film nie śmieszny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones