PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159097}

Święty Jan Bosco

Don Bosco
7,5 859
ocen
7,5 10 1 859
Święty Jan Bosco
powrót do forum filmu Święty Jan Bosco

Bardzo piękny i wzruszający film aż łzy cisnęły się same do oczu! Oglądnełam go dzisiaj po raz pierwszy i baaardzo mi się podobał

ocenił(a) film na 9
AsiulkA

Jestem szczęśliwy, że są wciąż takie osoby jak Ty, które potrafi zachwycic film biograficzny religijny. Rzeczywiście film jest piękny!

Mnie najbardziej wzruszały sceny podkreślające działanie Bosco - przez miłośc, dojśc do serca tych chłopców, których społeczeństwo przekreśliło. Flavio Insinna jest świetny w tej roli. Doprawdy film warty zobaczenia przez różnych widzów!

Jeśli podobają ci się takie filmy, zobacz także:
1. ŚWIĘTY PIOTR (2005)
2. MARIA GORETTI (2003)
3. FATIMA (1997)
4. LOURDES (2000)
5. BRAT SŁOŃCE SIOSTRA KSIĘŻYC (1972)

Pozdrawiam

Frank

bardzo mi miło i fajnie że wam również podobał się ten film :-) podobnie jak mi

ocenił(a) film na 4
Frank

Ja bym dopisała jeszcze "Chiara e Francesco" (2007).

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
AsiulkA

Zgadzam sie z Wami....film jest naprawde baaardzo ładny i bardzo mi sie podobał!!

AsiulkA

Ten film był po prostu wspaniały...A może nie film, tylko historia księdza Bosco... To niesamowite, jak on się poświęcił dla tych dzieci, jak o nich walczył i jak je kochał !! Przeprzepiękny film!! Mi też łzy się cisnęły do oczu... Raz ze smutku, raz ze szczęścia...Cudny film ;))...

ocenił(a) film na 10
AsiulkA

Film przepiękny, głęboki, bardzo poruszający, zwłaszcza że oparty na prawdziwej historii Świętego. Zazwyczaj umiem stłumić w sobie łzy, ale glądając ten film płakałam jak dziecko. Naprawdę piękny.

ocenił(a) film na 10
AsiulkA

Czy wie ktoś gdzie można zdobyć ten film na DVD lub VHS?

madiiiii

ja niestety nie wiem , ale sprawdż strony amazon albo ebay może tam będzie ten film
powodzenia życę :-)

AsiulkA

Również dołączam się do prośby o ten film, jeżeli ktoś ma go ngranego to bardzo proszę o kontakt pod adresem wojto@hoga.pl. Bardzo, bardzo, bardzo mi na nim zależy, koszty nie są ważne.

ocenił(a) film na 10
AsiulkA

od ponad pół roku intensywnie poszukuje tego flmu. Czy ktos mógłby mi pomóc?

jakby co to to jest moje gg: 2437233 albo mail: magdulka1984@wp.pl
bede bardzoooo wdzieczna.

magdulka1984

ja tez szukam tego filmu. Gdyby ktos wiedzial gdzie mozna go kupic niech napisze na forum
dzieki!

użytkownik usunięty
Kosa_11

Ja też szukam tego filmu... film jest piękny...................................

ocenił(a) film na 10

Tn film jest cudowny szukam go już tak długo szkoda że nei żylam za czasow księdza Bosco kogos tak gobrego pelnego miłosierdzia zapalu wiary film jest cudowny i ryczalam po nim pzrez 2 dni marze by go znów zobaczyc

ocenił(a) film na 10
ania13833243

posiadam ten film na dvd, jesli ktos jest zainteresowany niech pisze: gg- 2437233

ewentualnie na maila, ale rzadko go sprawdzam:)

pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 8
AsiulkA

Film rzeczywiście jest bardzo piękny i wzruszający. Oglądałam go parę razy i zawsze coś innego przyciąga moją uwagę i zachwyca! Może nie ma wielkich kreacji i świetnych efektów, ale gra aktorska jest na dobrym poziomie (bardzo lubię aktora, który gra główną rolę). Film, który warto obejrzeć, choćby po to, by choć na chwilę spojrzeć inaczej na życie.

melinee

Jest na YouTube.

ocenił(a) film na 9
AsiulkA

Film bardzo fajny. Ksiądz puścił nam go na religii, tylko poszczególne osoby nie oglądały, większość była wciągnięta. Na prawdę wart obejrzenia. c:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones